Yhteystiedot

Toimistonumero
+358 10 508 8830
sopu@loistosetlementti.fi

Majid
Sopu-työntekijä (suomi, farsi, dari, englanti)
+358 40 192 1095
majid@loistosetlementti.fi

Henna Kolehmainen
Työalajohtaja, kohdennettu työ
+358 400 273 046
henna@loistosetlementti.fi

Hassen
Projektityöntekijä, Bahar-hanke (englanti, ranska, arabia)
+358 50 476 4432
hassen@loistosetlementti.fi

Johanna
Vastaava Sopu-työntekijä
(suomi, englanti, turkki)
+358 40 192 0815
johanna@loistosetlementti.fi

Sanja
Projektityöntekijä, Bahar-hanke
(suomi, englanti, ruotsi)
+358 50 331 9248
sanja@loistosetlementti.fi

Laura (vanhempainvapaalla)
Projektityöntekijä, psykologi (Bahar-hanke)